RSS
 

life is a beach

05 sie

moja stopa dotknęła piaszczystego wnętrza zimnego oceanu, a moje serce podskoczyło z zachwytu nad tym, co zakochane oczy odebrały z drobin niesionych przez zasoloną bryzę, która unosząc się nade mną skradła moją duszę. wakacyjny wyjazd okazał się początkiem kolejnego etapu mojej drogi. swoją intensywnością już karmi ona moje roztańczone swym rytmem plany. jestem brzemienna od pragnienia, jakie odsłoniło się przede mną.

otulona wybrzeżem mojej wyspy rozpłynęłam się w marzeniu niosącym mnie na fali rozmiłowania w nowym pożądaniu. wołanie mojego przeznaczenia z zaskoczenia, ale bardzo skutecznie właśnie mi przypomniało, że jestem cygańskim pomiotem przenoszącym się z podmuchem wiatru.

zwracając szeroko otwarte oczy na wysunięte w głębię oceanu południe znalazłam swoją kolejną przystań. powietrze nasycone solą i zimnym oddechem Atlantyku roznosi tu krzyk mew bezczelnie panoszących się na każdym dachu. wieczne wakacje, o które kiedyś mnie posądzono, zaczynają nabierać realnych kształtów. będę powoli zbierać się do lotu, bo nowe gniazdo już na mnie czeka. za kilka wschodów i zachodów słońca zasiądę na innym prożku i zacznę żyć snem na jawie, tymczasem rozpamiętuję się w chwili, która zaistniała w mojej głowie i mimo swojej bezkształtności wyrasta na najbardziej realną część mojej teraźniejszości.

ps. znajomym/nieznajomym, stałym bywalcom i przypadkowym gościom, pracującym w pocie czoła i tym, co tańczą w przestworzach -  słoneczne pozdrowienia z wakacji i ocean miłości, który pochłonął mnie bez reszty!

 

fotografie podlegają licencji CC-BY-NC

 
Komentarze (3)

Napisane przez w kategorii foto

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~Jewa

  6 sierpnia 2014 o 08:12

  Piekne zdjecia i piekne wspomnienia ….

   
 2. ~Ewa

  6 sierpnia 2014 o 11:29

  ależ cudownie… i romantycznie:) troszkę takie skandynawskie klimaty tam są… a ta kamienica na plaży… no no no… mogłabym tam mieć działkę :) hihi pozdrawiam cieplutko:)

   
 3. ~kasia

  27 sierpnia 2014 o 22:54

  Cudne zdjęcia:))