RSS
 

devil’s puppy dog

12 mar

wiosna zalewa wręcz moją wyspę, która zachłannie wsiąka wszystkie promienie słonecznego ukojenia i leniwie rozciąga się w całej okazałości, dryfując spokojnie na otaczających ją wodach.

ze starego kraju dotarły w końcu długo oczekiwane supercienkie ice’y. miła odmiana po mentolowych produktach tubylczego rynku. pierwsze wiosenne pranie pręży grzbiety na prowadzącej do chatki na kurzej stopce barierce.

miniony weekend obfitował w stop/klatki zbierane przez skupiony obiektyw.  symboliczna Alicja, w której rolę dane mi było przyodziać się w sobotnie popołudnie, zamiast tajemniczego białego króliczka, goniła promienie słońca w przydrożnym parku.

artystyczna działalność mojego maleństwa pozwala mi częściej niż zwykle dryfować pomiędzy szarościami  dnia codziennego, a kolorami tęczy, wypełniającej tajemnicze ogrody głębszej świadomości. za chwilę urodziny. przekornie – nie obchodzę… choć, już poniekąd jubileuszowo, wyciągam do słońca twarz i przesiąkam zapachami kolejnego roku mojej ociekającej bogactwem egzystencji. niech nam się darzy!

fotografie podlegają licencji CC-BY-NC

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii foto

 

Dodaj komentarz